Шановні клієнти!


       Вже досить багато часу минуло з моменту, коли група АЛД Автомотів придбала невелику   локальну компанію в Україні. Ми завжди впевнено рухаємось вперед завдяки професіоналізму нашої команди, надійній підтримці засновників, а, найголовніше, довірі та лояльності відданих  клієнтів.
        Ці 10 років відкрили нову сторінку в історії нашої компанії та повністю змінили ринок лізингу транспортних засобів в Україні. Незважаючи на перешкоди та економічно нестабільну ситуацію в  країні, компанія АЛД Автомотів впевнено завоювала ринок, довіру та лояльність своїх клієнтів. Наша мета сьогодні - перейти на новий, вищий, рівень якості в сфері надання аутсорсингових рішень для автопарків.
        Ми прагнемо зміцнити нашу співпрацю і підвищити якість послуг завдяки постійним інвестиціям, новим інтерактивним технологіям,  безупинному удосконаленню процесів та підвищенню кваліфікації співробітників. Ми застосовуємо інноваційні рішення та нове розуміння консультаційного підходу для того, щоб відповідати нашим основним цінностям  і забезпечити високий рівень сервісу. Спільне прагнення команди АЛД полягає в наданні ефективної підтримки нашим клієнтам у будь-який час, таким чином допомогти їм зосередитися на своєму основному бізнесі та бути не лише постачальником послуг, а надійним, перевіреним партнером.
 
                                   Генеральний директор АЛД Автомотів Україна
                                   П'єр-Владімір Жоліо

 

 

(044) 247 69 69