Новини

29Лип

Автопарк ALD Automotive налічує 1.3 млн авто

Автопарк ALD Automotive налічує 1.3 млн авто

Компанія ALD Automotive зробила чергове досягнення і тепер керує  автопарком більш ніж 1,3 млн (1) транспортних засобів по всьому світу. Це досягнення є результатом постійного зростання та придбання компанії Паркур навесні минулого року.

ALD Automotive,  дочірня компанія групи Société Générale, вже показала стрімке зростання, підписавши більш ніж 100 000 контрактів в цьому році, що є еквівалентом річного досягнення в 2014 та  2015 роках.  Цим результатом ALD Automotive підтверджує свою першу позицію в Європі та місце серед трійки світових лідерів на ринку лізингу з повним сервісним покриттям та фліт менеджменту. Такий результат став можливим завдяки зростанню, досягнутому у всіх напрямках  продажів, та нашому унікальному географічному охопленню, яке покриває 41 країну (2) на чотирьох континентах.

"Ми дуже пишаємося цим новим досягненням і я хотів би подякувати всім співробітникам за величезну роботу, яку вони виконали. Сьогодні наша амбція - стати світовим лідером в області створення і надання мобільних рішень.

В основі цієї амбіції - обслуговування клієнтів. Ми також прагнемо бути еталоном на ринку з точки зору технологій та інновацій. Для досягнення цієї амбіції ми будуємо рішення на ринку послуг для наших клієнтів, що перевищують глобальні очікування.  

Ми вважаємо, що відповідальний та інноваційний підхід  менеджменту та співробітників компанії  щодо обслуговування клієнтів допоможе нам досягнути мети. " - сказав Майк Мастерсон, генеральний директор компанії ALD International.

 

(1) За станом на 31 березня 2016 року

(2) Алжир, Австрія, Білорусь, Бельгія, Болгарія, Бразилія, Чилі, Китай, Хорватія, Чеська Республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Індія, Італія, Казахстан, Латвія, Литва, Люксембург, Марокко, Мексика, Нідерланди, Норвегія, Польща, Перу, Португалія, Румунія, Росія, Сербія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина, Великобританія, Україна.