Новини

05Сер

Серпень – яблуневий час

Серпень – яблуневий час

На початку серпня Київ отримав чудовий дарунок, новий сучасний мистецький експонат.

Скульптуру «Яблуко» встановлено на Набережному шосе неподалік  від  Колони Магдебурзького права   і  відтепер вона прикрашає місто, завдяки відомому творцю  Василю Татарському та компанії  АЛД Автомотів.

АЛД Автомотів не вперше виступає у ролі мецената. Колектив компанії  - фахівці високого класу, які не тільки працюють над удосконаленням послуг компанії, а й постійно беруть участь у громадських благодійних заходах та соціальних проектах. Таким чином, силами АЛД Автомотів було оформлено та обладнано приймальне відділення в хірургічному корпусі дитячого медичного центру ОХМАTДИТ. Також співробітників АЛД Автомотів  часто можна зустріти серед учасників благодійних марафонів та забігів.

На відкритті скульптури почесне право перерізати червону стрічку отримав генеральний директор АЛД Автомотів П’єр-Владімір Жоліо. Яскраве, сучасне, навіть футуристичне творіння чудово доповнює фантастичний вигляд дніпровських схилів. Зі слів автора: скульптура «Яблуко» - дуже алегорична. Вона відсилає нас до явища стрічки Мебіуса, яка у контексті  цього творіння, символізує безкінечний рух: рух життя міста та його мешканців. У той же час, вона закликає зупинитися Киян та гостей міста, які біжать у ритмі мегаполісу, та побачити столицю крізь призму ліній скульптури.

Схили Дніпра, якщо на них подивитися через «Яблуко»,  дійсно виглядають по-новому, сучасно, драйвово, цікаво. Тому, мабуть, і хочеться назвати це творіння не скульптурою, а інсталяцією або явищем, яке дає нам чудову можливість побачити  нове у буденному.

https://www.google.com.ua/maps/place/